GENEL BİLGİLER
Kongre Yeri ve Tarihi

MediTrio 5 Kongresi 23 – 26 Eylül 2021 tarihleri arasında Limak Cyprus Deluxe Hotel, Bafra – K.K.T.C.’de düzenlenecektir.

Kayıt Masası

Kayıt masası 23 – 26 Eylül 2021 tarihlerinde 08:00-19:00 saatleri arasında açık olacaktır.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası kongrenin son gününde kayıt masasından verilecektir.

Sergi Alanı

Kongre boyunca katılımcı firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı kongre boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

K.K.T.C’ ye Girmek İçin Kimlik Belgesi

T.C. uyruklular nüfus cüzdanları ile KKTC’ye ziyaret amacı ile giriş yapabilirler. K.K.T.C.’ye T.C. Nüfus cüzdanı haricinde hiçbir belge ile giriş yapılamaz. Kıbrıs dış hatlar terminalinden pasaport veya nüfus kağıdı ile çıkış yapılabilmektedir. Pasaport ile çıkış yapanlara K.K.T.C.’ye girerken pasaportlarına damga vurulduğundan Yunanistan’a girişlerde vize problemi yaşanmaktadır. Kimlik ile girişte gümrük polisinin vermiş olduğu belge; giriş ve çıkışta gösterilmek zorunluluğu olduğu için belgenin mutlaka saklanması gerekmektedir.

İletişim

Türkiye’deki tüm GSM operatörlerinin hatları K.K.T.C.’de kullanılabilecektir. Görüşme yapılabilmesi için telefon hatlarının yurtdışı görüşmelere açık olması gerekmektedir.

Refakat

K.K.T.C.’ye 18 yaşından küçük çocukların ebeveynlerinden biri ile gelmesi durumunda diğer ebeveynin ikamet ettikleri ildeki emniyet müdürlüğünden muvafakat alma zorunluluğu bulunmaktadır.

Havaalanı

K.K.T.C.’ye dış hatlar terminalinden giriş-çıkış yapılacaktır.

Teknik

K.K.T.C.’de elektrik voltajı 240 olup, BS standardı kullanılmaktadır. 3’lü adaptörle 220/240 Volt A/C kullanılmaktadır.